EngУкр

Оголошено переможців V Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії»

11 листопада 2010 року дев’ятеро фотографів, переможців Всеукраїнського конкурсу «Світ дитячої мрії», який мав на меті підкреслити важливість відповідального батьківства та сімейних цінностей, було нагороджено призами у рамках відкриття фотовиставки у Київському палаці дітей та юнацтва, в галереї «Дім Миколи».

 Виставка, що триватиме до 20 листопада та є відкритою для всіх бажаючих, демонструє 80 робіт, що було відібрано з близько 3000 фотографій надісланих протягом конкурсу. Конкурс та виставка проводяться Державною соціальною службою для сім’ї дітей та молоді, Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Українським фондом «Благополуччя дітей» та Представництвом Європейського союзу в Україні.

Водночас було представлено Кодекс відповідального батьківства, покликаний на допомогу батькам у їх намаганнях до формування надійної сім’ї для своїх дітей. Кодекс – це рекомендації з відповідального батьківства, що надають інформацію про базові цінності та принципи у відносинах між батьками та дітьми.

У рамках конкурсу було отримано близько 3000 робіт, з якими можна ознайомитися на вебсайті http://www.family-album.com.ua/. На кожній фотографії – щасливі миті єднання сімей, сімейні традиції, зворушливі та емоційно-насичені миті сімейного життя.

Загальний призовий фонд конкурсу складав 5000 євро. Журі обрало 3 переможці, у кожній із номінацій. Приємно відзначити, що більшість фіналістів виявилися з невеликих міст та сіл різних регіонів України:


Категорія «До 18»:

1 місце – «Світ Материнства», Поворознюк Григорій, Луганська обл.

2 місце – «Природа єднає покоління», Козлов Даніїл, Чернігівська обл.

3 місце – «Я з татом», Логінов Валерій, Сумська обл.


Категорія «Аматори»:

1 місце – «Посмішка», Лілія Берник, Тернопільська обл.

2 місце – «В надійних руках», Привало Павло, Київська обл., Славутич

3 місце – «Батьку легко з нами», Наталія Кравець, Київська обл., Кагарлик


Категорія «Професіонали»:

1 місце – «По жіночій лінії», Кравченко Анатолій, Дніпропетровська обл.

2 місце – «Наша сім'я», Петро Стахов, Київ

3 місце – «Все своє ношу з собою», Світлана Мінаєва, Київ


Приз за підсумками голосування глядачів:

«Капелюшниця», Анна Пелех, Тернопіль