EngУкр

Новини

Оголошено результати конкурсу міні-грантів Міжнародної організації з міграції для пілотних шкіл проекту «Попередження торгівлі шляхом розвит

В рамках проекту «Попередження торгівлі шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», чотири школи в отримали міні-гранти на реалізацію ініціатив з протидії торгівлі людьми.


Нова публікація Українського фонду "Благополуччя дітей"

У публікації "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей: інформаційно-методичні матеріали" узагальнено досвід Українського фонду «Благополуччя дітей» щодо реалізації проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей».


Cемінар для голів Координаційних рад зі сприяння здоров’ю матері та дитини

3-4 березня у м. Києві в рамках реалізації Компоненту 1 Програми «Здоров'я матері та дитини» відбувся семінар для голів Координаційних рад зі сприяння здоров'ю матері та дитини.


Новий етап проекту «Дитинство без насильства»

Український фонд «Благополуччя дітей» продовжує роботу в рамках міжнародного проекту з профілактики насильства над дітьми за підтримки OAK Foundation


Підготовлено звіт про впровадження Програми за друге півріччя 2009 року

Завершився другий рік чинної фази впровадження Україно-швейцарської Програми «Здоров'я матері та дитини". У даному звіті Ви можете знайти інформацію про основні результати реалізації Програми протягом 2-го півріччя 2009 року.


Розпочато апробацію програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми

В рамках проекту "Запобігання торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад" розпочато апробацію програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми "Особиста гідність. безпека життя. громадянська позиція".


Нова публікція Українського фонду "Благополуччя дітей"

Підготовлена публікація "Ставлення громадськості до проблеми жорстокого поводження та насильства над дітьми" є звітом про проведене дослідження щодо ставлення громадськості до проблеми жорстокого поводження та насильства над дітьми.


IV Національній фестиваль соціальної реклами (НФСР)

10-11 грудня 2009 р. в Домі кіно відбувся IV Національній фестиваль соціальної реклами (НФСР).


Конференція «Попередження насильства щодо дітей в сім‘ї»

9 грудня 2009 року Українським фондом «Благополуччя дітей» в рамках проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей», що здійснюється за підтримки міжнародної організації «Brot für die Welt» (Німеччина), було проводено конференцію «Попередження насильства щодо дітей в сім‘ї»


Нова публікація Українського фонду «Благополуччя дітей»

Порадник для фахівців, які беруть участь в опитуванні малолітніх свідків та потерпілих "Як опитувати дитину" є адаптованим перекладом одноіменного видання Польської організації «Фундація «Нічиї діти». Посібник підготовлений у рамках проекту «Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей».