EngУкр

Новини

У Софії був проведений міжнародний семінар «Віктимізація дітей у Східній Європі»

9-10 листопада 2010 р. у м. Софія (Болгарія) був проведений міжнародний семінар «Віктимізація дітей у Східній Європі».


Колегія Головного управління освіти і науки

27 жовтня у Будинку вчителя відбулася колегія Головного управління освіти і науки м. Києва на тему «Стан роботи органів управління освітою, навчальних закладів про додержання педагогічними працівниками вимог законодавства щодо забезпечення захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства»


У Варшаві пройшла VII Конференція «Допомога дітям – потерпілим від злочинів»

25-26 жовтня 2010 р. у м. Варшава (Польща) пройшла VII Конференція «Допомога дітям – потерпілим від злочинів»


У Каневі відбулося офіційне відкриття обласного соціального центру матері та дитини.

15 жовтня 2010 р. у місті Каневі відбулося офіційне відкриття обласного соціального центру матері та дитини. Приводом для відкриття центру, стала безоплатна передача будинку Українським фондом "Благополуччя дітей" у комунальну власність Черкаської області.

 


У Кіровограді відкрито другий «Наш дім»

05 жовтня 2010 року о у Кіровограді відбулось відкриття другого сімейно-орієнтованого будинку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування "Наш дім".


Оголошено результати другого етапу конкурсу міні-грантів

Стали відомими переможці другого етапу конкурсу міні-грантів, що проводився для пілотних шкіл проекту з попередження торгівлі людьми.


Презентаційні семінари з питань використання навчальних ігор з протидії торгівлі людьми

У 8 пілотних школах Донецької області проведені семінари-тренінги «Особливості здійснення профілактики залучення підлітків до торгівлі людьми за допомогою інтерактивних методів навчання»


Cтартував щорічний Всеукраїнський фотоконкурс «Світ дитячої мрії».

17 вересня 2010 р. о 15:00 в Києві в приміщенні арт-кафе «ХудГраф» (б-р. Т.Шевченка 33, 2-й поверх) відбулося офіційне відкриття Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії» та був проведений перший майстер-клас «Школи сімейної фотографії» відомого українського фотохудожника Віктора Марущенка.


Тренінг для спеціалістів пілотних районів, які проводять заняття у «Школах відповідального батьківства» пройшов у Києві.

Завершився цикл навчання для спеціалістів, які проводять заняття для вагітних та членів їх сімей. Останій тренінг «Методики роботи шкіл відповідального батьківства: практикум тренерських навиків» з циклу навчання спеціалістів пройшов у Києві наприкінці серпня.


Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

Наприкінці серпня 2010 року на сайті Українського фонду «Благополуччя дітей» був створений Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства».