EngУкр

Новини

Результати дослідження ставлення громадськості до проблеми насильства над дітьми в Україні

Український фонд «Благополуччя дітей» представляє результати дослідження, яке було проведено у 2010 р. в рамках проекту з попередження насильства над дітьми


Український фонд «Благополуччя дітей» подготував та видав інформаційні матеріали "Становище дітей, які потерпіли від злочину: досвід України"

У даному звіті представлений аналіз законодавства України у сфері захисту прав дітей-свідків, розглянуті програми, які направлені на формування громадської думки щодо захисту прав дітей та окремі інновації, що впроваджуються з метою захисту прав дітей, які постраждали від насильства.


Новосілля у Кіровограді

28 січня 2010 року у місті Кіровограді відбулась урочиста подія. Сімейно-орієнтований будинок для дітей "Наш дім - 2" отримав своїх перших маленьких мешканців.


Український фонд «Благополуччя дітей» відзначено премією Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна»

20 грудня 2010 року в Великому конференц-залі Національної академії наук України відбулася Церемонія нагородження Міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна». Одним із лауреатом премії став Український фонд «Благополуччя дітей», який було нагороджено стелою «Щаслива родина» за подання Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.


Як опитувати дітей, які потерпіли від насильства

9-10 грудня 2010 р. пройшов семінар «Ефективні методи опитування дітей, які потерпіли від насильства»


Брошура "Я буду свідчити у суді"

Український фонд «Благополуччя дітей» видав брошуру для дітей «Я буду свідком у суді»


Дитина свідчить у суді

Український фонд «Благополуччя дітей» видав брошуру «Дитина свідчить у суді» для осіб, які супроводжують у суді дітей-свідків


Інформаційна кампанія «Дитина-свідок потребує особливої підтримки»

Український фонд «Благополуччя дітей» розпочинає другий етап інформаційної кампанії «Дитина-свідок потребує особливої підтримки»


Оголошено переможців V Всеукраїнського фотоконкурсу «Світ дитячої мрії»

11 листопада 2010 року дев’ятеро фотографів, переможців Всеукраїнського конкурсу «Світ дитячої мрії», який мав на меті підкреслити важливість відповідального батьківства та сімейних цінностей, було нагороджено призами у рамках відкриття фотовиставки у Київському палаці дітей та юнацтва, в галереї «Дім Миколи».