EngУкр

Новини

В грудні 2012 року «Український фонд «Благополуччя дітей» розпочав пілотування програми «Muuvit»

27 листопада 2012 року програма «Muuvit» стартувала в Луцьку, проте класи з інших міст мають можливість взяти участь у програмі. Детально з програмою можна ознайомитись на сайті http://www.muuvit.com/uk


«Енциклопедію для фахівців соціальної сфери» видано!

Український фонд «Благополуччя дітей» радий презентувати нове видання - «Енциклопедію для фахівців соціальної сфери», що підготовлена за результатами проектів Фонду, підтриманих Швейцарською Конфедерацією протягом 1998 - 2011 років.


Школа міграції у Львові

Нові школи долучилися до впровадження програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми


Розпочато проект “Адаптація програми Muuvit”

У серпні 2012 року «Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з Muuvit Health and Education Oy Ltd. розпочав реалізацію проекту “Адаптація програми Muuvit”, фінської освітньої програми та програми популяризації здоров’я, зокрема рухової активності дітей. Проект впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.


План заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року

Затверджено план заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року


У Варшаві відбулась національна конференція «Попередження насильства над малими дітьми»

Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у V Національній конференції «Попередження насильства над малими дітьми», що відбулась у Варшаві 11 травня 2012 р.


У Кіровограді проводитиметься експеримент щодо запровадження інноваційної форми влаштування та виховання дітей

11 квітня 2012 р. Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв розпорядження «Про проведення у м. Кіровограді експерименту щодо запровадження інноваційної форми влаштування та виховання дітей».


Круглий стіл в Кіровограді

05 квітня 2012 року в м. Кіровоград відбувся круглий стіл «Система організації підтримки та супроводу випускників закладів опіки в Україні», під час якого відбулось обговорення першочергових завдань організаційного забезпечення система підтримки та супроводу випускників закладів опіки в місті Кіровограді.


Український фонд «Благополуччя дітей» продовжить роботу з впровадження проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»

4 квітня Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду з Міжнародною організацією з міграції про впровадження другої фази проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» на 2012 – 2015 рр.


В Кіровограді навчаються жити самостійно.

З 5 по 9 березня 2012 року в м. Кіровоград відбувся тренінг «Система підтримки та надання допомоги в становленні самостійності дітей, що перебувають під опікою держави: Польський досвід».