EngУкр

Новини

Навчання соціально-фінансовій грамоті

Український фонд «Благополуччя дітей» провів навчальні тренінги з питань впровадження програми соціально-фінансової освіти


Тренінг з питань попередження емоційного насильства над дітьми

В рамках кампанії «Слова ранять на все життя» проведено тренінг за участю фахівця організації Nobody’s Children Foundation (Польща).


Українські організації приєднуються до кампанії з попередження психологічного насильства над дітьми «Слова ранять на все життя»

20 громадських та державних організацій приєднались до проведення соціальної інформаційної кампанії «Слова ранять на все життя» з попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми.


Кампанія з попередження психологічного насильства над дітьми “Слова ранять на все життя”

Український фонд «Благополуччя дітей» розпочинає проведення соціальної інформаційної кампанії «Слова ранять на все життя» з попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми.


Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для інститутів підвищення педагогічної освіти

Український фонд «Благополуччя дітей» презентував програму з попередження торгівлі людьми представникам обласних інститутів підвищення педагогічної освіти пілотних областей проекту.


Нове видання Українського фонду «Благополуччя дітей»

В рамках проекту «Посилення ролі громадськості у розв’язанні місцевих соціальних питань» видано тренінговий курс для спеціалістів соціальної сфери "Механізми формування та впровадження місцевої соціальної політики".


Соціально-фінансова освіта для дітей

Український фонд «Благополуччя дітей» презентує нову програму для дітей з питань соціально-фінансової освіти


Нові загальноосвітні школи долучилися до програми з протидії торгівлі людьми

Український фонд «Благополуччя дітей» презентував програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» ще 78 загальноосвітнім школам пілотних областей


Презентація енциклопедії для фахівців соціальної сфери»

В рамках проекту «Видання "Енциклопедії для фахівців соціальної сфери"» проведено низку презентацій видання.


Просвітницька робота з попередження торгівлі людьми у загальноосвітніх школах-інтернатах та професійно-технічних навчальних закладах

Програма для дітей з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» буде впроваджуватись у загальноосвітніх школах-інтернатах та професійно-технічних навчальних закладах