EngУкр

Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства»

Архів статей

  Опитування

Всі статті

Принципи виховання без покарань

Як досягнути золотої середини у вихованні дитини та зберегти власну нервову систему? В цьому можуть допомогти декілька нескладних принципів виховання


Сценарій для роботи з підлітками «Секстінг»

Фундація «Даємо дітям силу» (Польща) пропонує фахівцям розроблений сценарій для роботи з дітьми 13 - 18 років, щоб застерегти їх від небезпеки, пов'язаної з так званим «секстінгом» - надсиланням повідомлень з інтимними зображеннями. Учасники дізнаються про можливі негативні наслідки створення, надсилання і розміщення в Інтернеті матеріалів інтимного характеру. Вони також дізнаються, як робити розважливі рішення і куди звертатися за допомогою в складних ситуаціях


Чи завжди необхідно домагатися слухняності

Не дивлячись на те, що протягом останніх 10-20 років світ навколо змінився, проблеми стосунків дітей та батьків залишилися, які і раніше. Батьки і надалі прагнуть, щоб діти були слухняними, хочуть жити без конфліктів та сварок. В той же час батьки все частіше запитують себе, а чи завжди варто за будь-яку ціну домагатися від дітей слухняності.


Прийшла весна – пора кохання

Як поводитись батькам, коли дитина вперше закохується? Що змінюється в дитячо-батьківських стосунках, а що має залишатись незмінним? Читайте поради Дарлін Дені-Фріск


Ссоры при ребенке: советы родителям

Не случайные ссоры при ребенке, а общая модель поведения супругов больше всего влияет на детей. Если вы ругаетесь каждый день, наверное, вам следует прислушаться к советам, которые дают специалисты.


Развитие происходит из точки покоя

Взрослые, которые усиленно развивают ребенка, похожи на Карлсона, посадившего семечко. Он все время его раскапывал, чтобы посмотреть: не проросло ли?


Аналіз дзвінків на Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації протягом 2016 року

На Національну «гарячу» лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації протягом 2016 року надійшло 38292 дзвінка, що в 4-ри рази більше ніж у 2015 р.
Таке збільшення пов'язано із запровадженням за фінансової підтримки UNFPA з 1 лютого 2016 р. Нічної служби психологічної підтримки.
Цікавим є те, що у 2016 р. майже вдвічі збільшились дзвінки від чоловіків - 32,4% на противагу 17,9% у 2015 р.
Зазначене певною мірою також пов'язано із запровадженням Нічної служби психологічної підтримки - чоловіки в більшості телефонують на «гарячу» лінію у вечірній та нічний час.


Від побиття до агресивної нації: Чому ніколи не можна бити дітей

Дитячий непослух не свідчить про те, що Ви погані батьки. Дитяча активність, і навіть вередливість - це нормально, адже діти тільки вчаться у дорослих як поводитися. Тож нехай вони переймають модель не взаємоприниження, а взаємоповаги.


6 простых способов научить ребёнка тому, как важны его личные границы

Личные границы - это важно. Ребёнок с пониманием личных границ с гораздо меньшей вероятностью пострадает от домогательств взрослых или сверстников, не станет домогаться других детей. Он не станет терпеть - "а может, так и надо?" - когда медсестра или кто-либо ещё делает что-то неправильно и потому очень болезненно.


Дослідження «Сексуальні зловживання щодо дітей та їх наслідки у дорослому житті»

До уваги фахівців представлено стислий виклад дослідження, в якому був проведений аналіз довготривалих наслідків у дорослому віці сексуальних зловживань, що відбулися в дитинстві, особливо пов'язані з ризикованою сексуальною поведінкою та вразливістю до повторної віктимізації


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23