EngУкр

News

Завершились курси підвищення кваліфікації «Соціальна робота з потерпілими від торгівлі людьми»

17 учасників проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» отримали сертифікати Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська Академія» про закінчення модульного курсу «Практична робота з потерпілими від торгівлі людьми».


Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у XII Конгресі Всесвітньої асоціації ментального здоров’я дітей раннього в

З 29 червня по 3 липня у м. Лейпциг (Німеччина) Всесвітньою асоціацією ментального здоров’я дітей раннього віку був проведений конгрес «Раннє дитинство в часи змін».


Training for specialists from pilot rayons on conducting lessons in “Schools of responsible parenting” was finished in Kiev

Training on preparation of specialists for work at “Schools of responsible parenting” was carried out on 27-29 of May in Kiev within the framework of Component 1 of “Mother and child health” Programme. 24 gynaecologists and midwifes, 4 psychologists have completed full course of training, that will enable them to consult and carry out training for pregnant women and their family members at qualitatively new level.


Оголошено початок другого етапу конкурсу міні-грантів Міжнародної організації з міграції для пілотних шкіл проекту «Попередження торгівлі шл

Пілотні школи проекту «Попередження торгівлі шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад» матимуть можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів на реалізацію ініціатив з протидії торгівлі людьми.


Завершено тренінговий курс для кандидатів у вихователі будинку нового типу "Наш дім", м. Кіровоград.

25 травня 2010 у м. Кіровограді було завершено тренінговий курс для кандидатів у вихователі будинку нового типу «Методика роботи з дитиною та родиною за індивідуальним планом опіки».


Training ”Client-oriented counseling in the field of mother and child health protection”

During April-May in the framework of Component 1 of Ukrainian-Swiss Mother and Child Health Programme trainings are held for training specialists from pіlot rayons on providing of consultation services on the issues of mother and child health on the base of client-oriented approach.


Cемінар для голів Координаційних рад зі сприяння здоров’ю матері та дитини

3-4 березня у м. Києві в рамках реалізації Компоненту 1 Програми «Здоров'я матері та дитини» відбувся семінар для голів Координаційних рад зі сприяння здоров'ю матері та дитини.


Аналіз опитування практиків соціальної сфери щодо проблеми жорстокого поводження дітьми

З метою оцінки ситуації щодо жорстокого поводження з дітьми та аналізу стану профілактичної роботи з цієї проблеми в рамках проекту "Впровадження пілотної моделі структурної профілактики насильства щодо дітей" було проведено опитування серед шкільних психологів та спеціалістів центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (надалі спеціалісти ЦСССДМ).


У Міністерстві освіти і науки України пройшов круглий стіл щодо попередження насильства у дитячому середовищі

Представники Українського фонду «Благополуччя дітей» взяли участь у круглому столі, який був організований Міністерством освіти і науки України, з метою вироблення спільних дій щодо профілактики жорстокості та насильства у дитячому середовищі.


Оголошено результати конкурсу міні-грантів Міжнародної організації з міграції для пілотних шкіл проекту «Попередження торгівлі шляхом розвит

В рамках проекту «Попередження торгівлі шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», чотири школи в отримали міні-гранти на реалізацію ініціатив з протидії торгівлі людьми.