EngУкр

News

Стартувала інформаційна кампанія «Брудний дотик».

19 листопада 2011 року у Всесвітній день попередження насильства над дітьми Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Fundacja Dzieci Niczyje (Фундація Нічиї Діти), рекламно-креативна агенція Grey G2 Ukraine, «Ла Страда - Україна» розпочали проведення інформаційної кампанії «Брудний дотик».


В Крыму прошла конференция по вопросам предупреждения торговли людьми

В рамках проекта программы «Предупреждение торговли людьми путем развития социальной работы и мобилизации громад» прошла итоговая республиканская конференция.


Your Life is Your Choice!: new publication of Child Well Being Fund Ukraine

Child Well-Being Fund Ukraine published comics Your Life is Your Choice! for work with adolescents on the issues of human trafficking prevention


В Івано-Франківську відбулась підсумкова обласна конференція проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад»

2-3 листопада освітяни та фахівці соціальної сфери Івано-Франківської області взяли участь у підсумковій конференції проекту з питань попередження торгівлі людьми


Український фонд «Благополуччя дітей» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху» розробили методичні рекомендації до проведення Всеукраїнського уроку «Безпека на дорозі – безпека життя».

Ініціатива громадських організацій була підтримана Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист Міністерства від 09.09.2011 N 1/9-685). Проведення уроку, присвяченого безпеці дорожнього руху, має відбутися в 1-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у період з 15 до 30 вересня 2011 року.


Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду про співпрацю

Український фонд «Благополуччя дітей» підписав угоду про співпрацю з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху» щодо спільної розробки та реалізації соціальних проектів з питань популяризації, формування та підвищення у населення України, зокрема дітей і молоді, культури поведінки на дорозі.

 

 


Відбулася зустріч Всеукраїнської мережі проти Комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД)

4 серпня 2011 р. відбулася зустріч Всеукраїнської мережі проти Комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД). У зустрічі взяли участь біля 20 представників громадських організацій - членів мережі.


Кировская школа-гимназия стала номинантом крымской акции «Успех года»

Кировский учебно-воспитательный комплекс «Школа-гимназия» № 2 получил диплом в номинации «Педагогическое мастерство» в рамках крымской акции «Успех года» благодаря участию в программе по профилактике торговли людьми


Конференція «Дитина-жертва насильства: мультидисциплінарний підхід та міжнародний досвід»

24 травня 2011 року у Вільнюсі відбулась міжнародна конференція з питань допомоги дітям, які постраждали від насильства.


Нове видання Українського фонду "Благополуччя дітей"

У межах реалізації Українсько-Швейцарської програми "Здоров'я матері й дитини 2008-2010 рр.", видано навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів "Навчання здоров'я: просвітницька робота з підлітками щодо збереження, розвитку та зміцнення репродуктивного здоров'я".